rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

19. 2. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, k večeru od západu přibývání oblačnosti. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Výsadba vzrostlých stromů po obci v r.2015

Výsadba stromů po obci v r. 2015
Podařilo se získat prostředky na výsadbu nových vzrostlých stromů v obci, ve výši cca 950 tisíc korun. Na jaře, byly odfrézovány pařezy po staré výsadbě a obecními pracovníky byl proveden úklid. Rozvoz stromků po obci a sázení vykonali pracovníci společnosti Školky Opolany v listopadu. Celkem bylo vysázeno 122 stromků těchto druhů: Javor mléč Crimson King – 2 ks, Javor babyka – 51 ks, Lípa velkolistá – 66 ks, Sakura Kanzan – 3 ks a byly vysázeny podél komunikací. Obec jistě ozdobí až se rozrostou i zazelenají a budou nám všem dělat svým vzhledem radost a zpříjemní prostředí v obci.