rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

17. 1. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno, během dne od SZ až zataženo a k večeru místy déšť nebo přeháňky, od 700m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Oznámení o likvidaci bioodpadu

OZNÁMENÍ OBCE SÁNY O LIKVIDACI BIOODPADU V KATASTRÁLNÍM ÚZEMÍ SÁNY
  1. UPOZORŇUJEME OBČANY, ŽE JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ VYVÁŽENÍ JAKÝCHKOLIV ODPADŮ DO LOKALITY U BRODU A TO POD POKUTOU. V MÍSTĚ JSOU UMÍSTĚNY CEDULE S OZNÁMENÍM O TOMTO ZÁKAZU A CELÁ LOKALITA JE STŘEŽENA FOTOPASTMI.

1. PRO LIKVIDACI BIOODPADU JSME ZAJISTILI KONTEJNERY, KTERÉ JSOU ROZMÍSTĚNY PO OBCI A KAM JE MOŽNO UKLÁDAT POUZE TRAVNÍ HMOTU, LISTY, NAŤ ZELENINY, PLEVEL A LISTÍ A TO BĚHEM CELÉHO TÝDNE.

TYTO KONTEJNERY JSOU VYVÁŽENY NA HNOJNÉ PLATO A NÁSLEDNĚ BUDE HMOTA ZAPRAVOVÁNA NA POLÍCH. PROTO NENÍ MOŽNO DO TĚCHTO KONTERŮ ODHAZOVAT JINÝ BIOODPAD (NAPŘ. VĚTVE), KTERÝ BY ZPŮSOBOVAL PROBLÉMY.

1. LIKVIDACE VĚTVÍ JE ZAJIŠTĚNA V NOVĚ VYBUDOVANÉM SBĚRNÉM DVOŘE, KDE BUDOU TYTO ROZŠTĚPKOVÁNY S MOŽNOSTÍ NÁSLEDNÉHO ODKOUPENÍ ŠTĚPKŮ.

DO SBĚRNÉHO DVORA JE MOŽNO UKLÁDAT ROVNĚŽ ŽELEZNÝ ŠROT, KTERÝ BUDE NÁSLEDNĚ ODVEZEN DO KOVOŠROTU.

SBĚRNÝ DVŮR SE NACHÁZÍ VEDLE BÝVALÉ SUŠÁRNY SMĚREM NA ZÁPAD A BUDE FUNGOVAT OD SOBOTY

30. KVĚTNA 2015

KAŽDOU SOBOTU OD 8:00 DO 10:00 HODIN

V TÉTO DOBĚ JE MOŽNO ODVÁŽET VÝŠE UVEDENÝ ODPAD. PROVOZ BUDE ZAJIŠTĚN ZAMĚSTNACI OBECNÍHO ÚŘADU.

Vytvořeno: 1. 8. 2015
Poslední aktualizace: 5. 9. 2016 08:50