rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

28. 5. 2017

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 24 až 28°C, v Čechách místy 30°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Povodí Labe - Stavy a průtoky

Přijďte si zkontrolovat svůj zrak!

V pátek 2. června od 9:00 do 15:00 hod v prostorách informačního centra Poděbrady, Jiřího náměstí 1/8 bude probíhat test zraku pro všechny, kteří chtějí zjistit, jak jsou na tom se svým vidění

Datum konání: 2. 6. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin

Místo konání: Poděbrady / Turistické informační centrum, Jiřího náměstí 19

Typ akce: ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 6 hodin

Zdroj: Zlatý pruh Polabí, o.p.s.

Přijďte si zkontrolovat svůj zrak!

V pátek 2. června od 9:00 do 15:00 hod v prostorách informačního centra Poděbrady, Jiřího náměstí 1/8 bude probíhat test zraku pro všechny, kteří chtějí zjistit, jak jsou na tom se svým viděním. Testem zraku zjistíte, jak vidíte na dálku nebo za snížených viditelnostních podmínek, např. v mlze, při dešti, při oslnění protijedoucím vozidlem, ale také zda nemáte skryté šilhání, snížený barvocit a jak jste na tom s prostorovým viděním.

Test zraku bude provádět oční lékař nebo optometrista, který zároveň poradí a vysvětlí, jak případnou oční vadu máte řešit.

Testování zraku je součástí osvětové kampaně Bezpečně za volantem – Péče o zrak, kterou pořádá Mezinárodní sdružení optiků a optometristů ČR ve spolupráci s Informačním centrem Poděbrady. Test zraku je pro všechny účastníky ZDARMA.

Kontaktní osoba:

Ivana Urválková, prezidentka MSOO, o.s.

Tel: 731 409 667

email: i.urvalkova@seznam.cz