2. Hořátevský příměstský tábor

Kdy: 12. 8. 2024 8:00 – 16. 8. 2024 16:00

Kde: Fotbalové hřiště

2. Hořátevský příměstský tábor 2

Tentokrát se tábor odehraje na téma INDIÁNSKÉ léto.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)
Akce je vhodná pro děti

První ,,HOŘÁTEVSKÝ“ příměstský tábor, který měl velmi dobré ohlasy nás přesvědčil o tom, že má smysl právě tyto aktivity dělat. S radostí Vám oznamujeme nový termín našeho tábora, který bude ve znamení INDIÁNSKÉHO léta a bude v termínu 12. - 16.8 .2024.
Do 31.3.2024 mají při registraci přednost děti, které bydlí zde v Hořátvi. Od 1.4.2024 se může přihlásit kdokoliv. Hlavní vedoucí bude naše ,,knihovnice“ Tereza Brucknerová, která se na Vás už teď moc těší.

Fotbalové hřiště, Hořátev

Plné vstupné: 3200 Kč