Angličtina zase jinak

Kdy: 7. 1. 2022 13:49 - 31. 1. 2022 23:59

Kde: 2.stupeň

spolecna

Na 2. stupni naší základní školy máme šikovné děti, které baví anglický jazyk, a proto pro ně byla v listopadu 2021 vyhlášena soutěž nazvaná „My dream“.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)

Práce měly děti odevzdat do 21.12.21 on – line nebo osobně. Doba byla velmi těžká, neboť jsme se potýkali s velkou nemocností žáků i učitelů, přesto jsme obdrželi 10 prací .

Děti to neměly lehké, musely si dobře rozmyslet o čem psát, použít on – line slovník, poprat se  s mluvnicí, dokonce někteří požádali o pomoc své sourozence apod. O čem tedy žáci psali? Někdo by chtěl adoptovat všechny kočky světa, být výjimečný rybář, cestovat a žít v cizině, ale uvědomuje si, že je nutné umět cizí jazyk, další je velmi zodpovědný a má strach, aby neudělal ve svém jednání chyby, a proto jeho sen je zbavit se stresu atd. Velmi zajímavé.

Všechny děti uspěly,  mají zdravé názory, a tak bylo těžké rozhodnout o umístění.

• 1. místo : Natálie Havlíková – 8.C
  • 2. místo: Michaela Piroutková – 9.B
  • 3. místo: Valerie Kysilková - 8.C a Matyáš Kubíček - 9. B

Všem dětem moc gratulujeme.

Helena Linhartová, učitelka AJ

2.stupeň, , Městec Králové