ČŠI - Procvičovací a opakovací aplikace k výuce UčíTelka

Kdy: 29. 5. 2020 10:06 – 30. 6. 2020 23:59

Aplikace InspIS SETmobile je ke stažení zdarma prostřednictvím App Store, Google play nebo Windows Store.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)

V těsné součinnosti s učitelkami, které pod metodickým a organizačním vedením NPI ČR vyučují v pořadu České televize UčíTelka, připravuje Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy pokrývající učivo z češtiny, matematiky a z oblasti Člověk a jeho svět pro 1. až 5. ročník ZŠ, které je každý den v pořadu probíráno.

Odkaz: https://www.npicr.cz/aktuality/procvicovani-a-opakovani-k-vyuce-v-poradu-ucitelka

ČŠI
Datum vložení: 15. 4. 2020 10:06