DĚTSKÝ DEN 2021

Kdy: 26. 6. 2021 14:00 - 17:30

Kde: Fotbalové hřiště TJ Kamenné Zboží

Dne 26.6.2021 od 14:00 hodin se na fotbalovém hřišti v Kamenném Zboží uskuteční Dětský den. Pro děti jsou připraveny soutěže, odměny, skákací hrad, malování na obličej, opékání buřtů a hasičská pěna. Občerstvení a hudba zajištěna.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty Akce je vhodná pro děti

DĚTSKÝ DEN plakát (1).doc

Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 223 kB