Krásné Vánoce a vše nejlepší v celém roce 2021

Kdy: 18. 12. 2020 14:39 - 14. 1. 2021 23:59

Kde: Základní škola

PF2021

Milí žáci, vážení rodiče, učitelé, zaměstnanci a přátelé školy. Zažíváme poslední dny roku 2020. Čtěte dále...

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Milí žáci, vážení rodiče, učitelé, zaměstnanci a přátelé školy.

Zažíváme poslední dny roku 2020. Zvláštního roku, který vejde do dějin, roku, který se navždy ponese ve znamení omezení, boje s pandemií, čekání na naději. Nás všechny významně zasáhl v omezení fungování školy, výuky, možnosti trávit čas ve třídním kolektivu, nekonaly se výlety, oblíbené kulturní akce, ani sportovní soutěže. Mnozí jsou tak možná rádi, že tak magicky vypadající číslo roku 2020 končí. S nadějí vyhlíží do roku následujícího.

Nyní nastává ten nekrásnější čas v každém roce. Vánoce a Nový rok. Dovolte mi, abych vám touto cestou popřál krásné vánoční svátky, radost z nadílky pod stromečkem, ale hlavně klid a pohodu v kruhu svých nejbližších, bez starostí, smutku a jen s úsměvem. Není důležité množství dárků, už vůbec ne jejich cena, důležitější jsou lidé kolem nás, to jak se mají rádi, jak si vzájemně pomáhají, jak jsou ochotni podpořit své nejbližší, když je to potřeba. Všem Vám přeji, abyste takových lidí měli kolem sebe v příštím roce 2021 co nejvíce. Krásné Vánoce a šťastný celý rok 2021. Ať nám PES štěká pouze na zahradě.

Petr Novák, ředitel školy

Základní škola, , Městec Králové