Lyžařský výcvik - informace, dokumenty

Kdy: 13. 2. 2022 10:00 – 18. 2. 2022 23:59

Kde: Chata SK MK

k

Lyžařský výcvik se letos uskuteční od neděle 13.2.do pátku 18.2. 2022 v Rokytnici nad Jizerou na chatě SK Městec Králové.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (lyžování sjezdové)

Vážení rodiče,

lyžařský výcvik se letos uskuteční od neděle 13.2.do pátku 18.2. 2022 v Rokytnici nad Jizerou na chatě SK Městec Králové. Vzhledem k lyžařským terénům v Rokytnici je pobyt určen jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře.

Poplatek za výcvik je 2 500 Kč. V této částce je zahrnuta: doprava, ubytování, stravování a pojištění. V částce nejsou peníze, které účastníci výcviku budou potřebovat na lyžařské vleky (její výše se bude odvíjet od lyžařské zdatnosti účastníků, od aktuálního ceníku v lyžařském areálu a sněhových podmínek). Částku je nutné uhradit u GE MONEY BANK na účet číslo 850529584/0600 do 31. ledna 2020!

Všichni účastníci výcviku musí mít základní výbavu pro sjezdové lyžování (lyže, boty, hůlky, lyžařskou helmu). Toto vybavení není třeba pořizovat nové, ale je možno ho zapůjčit buď od známých, nebo z půjčoven.

Bližší informace poskytnou ve sborovně 2. stupně p. učitelky Eva Karásková, Jana Bížová, Barbora Novotná.

Potvrzení o bezinfekčnosti

LVZbezinfekčnost.pdf