NOHEJBALOVÝ TURNAJ - FK Čechie Vykáň

Kdy: 3. 8. 2019 8:00 - 16:00

Kde: Celá obec

Travnatý kurt na fotbalovém hřišti. Registrace od 8:00 do 8:30. Počet týmů omezen na maximálně 10.
Začátek turnaje v 9:00 hodin.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, fotbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal, nohejbal)

FK Čechie Vykáň Vás srdečně zve na další ročník tradičního nohejbalového turnaje.

Travnatý kurt na fotbalovém hřišti. Registrace od 8:00 do 8:30. Počet týmů omezen na maximálně 10.
Začátek turnaje v 9:00 hodin.

Celá obec, Vykáň

Doba trvání: 8 hodin