Ochutnávka nejen Svatomartinských vín

Kdy: 9. 11. 2024 11:00 - 15:00

Kde: Před Evangelickým kostelem

Ochutnávka nejen Svatomartinských vín 1

Otevření a ochutnávka nejen ,,SVATOMARTINSKÝCH" vín 9.11.2023. Akce proběhne před ,,HOŘÁTEVSKÝM KOSTELEM" - při této akci můžete ochutnat nejen Svatomartinská vína, ale i domácí svařák, domácí uzené a klobásky. Dále se můžete těšit na ochutnávku ,,POSVÍCENSKÝCH" koláčků.

Typ akce: gastronomie (degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín, degustace vín)
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty Akce je vhodná pro děti

Před Evangelickým kostelem, Hořátev

Doba trvání: 240 minut