Okresní kolo ve stolním tenisu

Kdy: 12. 3. 2022 10:15 - 30. 6. 2022 23:59

Kde: 2.stupeň

k

Dne 10. 3. 2022 proběhlo v Lysé nad Labem okresní kolo ve stolním tenise, kterého se naši žáci zúčastnili v kategorii chlapců i dívek.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (stolní tenis, stolní tenis, stolní tenis, stolní tenis, stolní tenis, stolní tenis, stolní tenis, stolní tenis)

Za chlapce nastoupil Jakub Masařík, Ondřej Jelínek, Jakub Řehák a Oleksandr Romaniuk. Kluci společně skončili na krásném 5. místě. Jana Piroutková, Natálie Šusterová a Nikita Havelková vybojovaly skvělé 3. místo.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

B. Novotná, vyučující TV

2.stupeň, , Městec Králové