Rozvrhy online (video) výuky pro týden 19. - 23.10.

Kdy: 14. 10. 2020 14:25 - 24. 10. 2020 23:59

Kde: Základní škola

t

Zde jsou rozvrhy online (videokonference) výuky. Přenos probíhá přes aplikaci TEAMS, která je součástí OFFICE365.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)

V rozvrhu najdete začátek online (videokonference) výuky v jednotlivých třídách. Organizace a délka jejího trvání je na rozhodnutí učitele.

UPOZORNĚNÍ:

Vážení rodiče a žáci,

v souvislosti s Online výukou (v aplikaci Teams, Skype apod.) škola striktně vyžaduje ZÁKAZ pořizování nahrávek a jiných audiovizuálních záznamů, jakož i jejich další šíření nebo sdílení.

Porušováním tohoto zákazu se vystavujete postihu nejen z titulu školního řádu, ale zejména trestněprávní odpovědnosti z hlediska občanského zákoníku a platné související legislativy v rámci GDPR.

Základní škola, , Městec Králové

Základní škola Městec Králové