Školní kolo soutěže Konverzace v AJ pro 7. třídy

Kdy: 3. 3. 2021 9:50 – 30. 9. 2021 23:59

Dne 25.2.2021 zorganizovaly paní učitelky Dřízalová, Linhartová a Sýkorová on – line konverzační
soutěž z AJ.

Typ akce: ostatní (akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)

Zúčastnili se žáci Dominik Drvota, Nikita Havelková, Eliška Janochová ze 7.A a
Kateřina Nováková ze 7.C.
Paní učitelky ocenily velmi pěkné výkony dětí a jejich zájem o jazyk. Nejvyšší a zároveň stejný
počet bodů získali žáci Drvota a Nováková, proto rozhodlo 2. kolo 1.3.2021. Vítězem se stal
Dominik Drvota a postupuje do okresního kola.
Moc gratulujeme.

Mgr. Helena Linhartová, učitelka AJ.

Základní škola Městec Králové
Datum vložení: 3. 3. 2021 9:50