Skupina pro děti rodičů IZS (zdravotníci, hasiči, policie)

Kdy: 9. 4. 2021 11:20 – 31. 5. 2021 23:59

Kde: 1. stupeň

Od 12.4. škola poskytuje službu rodičům IZS (zdravotníci, hasiči, policie, zaměstnanci škol). Jejich děti mohou navštěvovat skupinu i v týdnu distanční výuky.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Nutno zažádat (eŽK, nebo email) a přiložit potvrzení zaměstnavatele (potvrzení stačí přinést v den nástupu).

Jde o samostatnou skupinu umístěnou v budově 3.-5. ročníku (u kostela) v učebně HV.

Provozní doba 8.00 - 15.30 (děti se mohou stravovat ve školní jídelně).

Děti si mohou přinést vlastní tablet či notebook, přístup k internetu jim bude umožněn (z důvodu účasti na online výuce).

1. stupeň, Městec Králové

Datum vložení: 9. 4. 2021 11:20