Sportovní den mládeže s TAJV v Městci Králové

Kdy: 23. 6. 2022 9:00

Kde: 1. stupeň

1. ročník semifinálového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Městci Králové.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

1. ročník semifinálového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Městci Králové se uskuteční ve čtvrtek 23.6.2022 od 9 hod na venkovním multifunkčním sportovišti u nádraží. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky, který se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury a Krajského úřadu Středočeského kraje. Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně 3 nejúspěšnější finalisté z Městce Králové obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Poděbradech. Právě zde budou nominovaní hráči z Městce Králové soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní pohár TAJV pro město Městec Králové. Sportovní akce TAJV v Městci Králové je realizována za podpory Města Městec Králové.

1. stupeň, , Městec Králové

Neuvedeno