Testování k přijímacím zkouškám

Kdy: 20. 4. 2021 8:01 - 4. 5. 2021 23:59

Kde: 2.stupeň

t

Informace o testování k přijímacím zkouškám na střední školy (učební obory) či víceletá gymnázia.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Podmínkou pro umožnění účasti žáka na zkouškách je:

• negativní test a
  • žádné příznaky onemocnění COVID-19.

Pro přijímací zkoušky na střední školy platí mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, které vyžaduje pro účast na přijímacích zkouškách doložení potvrzení o negativním výsledku testu na COVID19, který není starší 7 dní.

HARMONOGRAM TESTOVÁNÍ PRO PZ

Negativně testovaným žákům je okamžitě vydáno potvrzení pro potřebu PZ.

9.B čtvrtek 29.4. v rámci konzultací na přípravu k PZ - ti co na konzultace nechodí a chtějí se testovat, počkají na odchod spolužáků na konzultaci a otestují se ve vstupním vestibulu

+ víceletá gymnázia

pátek 30.4.