Úspěšný fotbalový McDonald´s Cup 2022

Kdy: 27. 5. 2022 14:56 – 30. 12. 2022 23:59

Kde: 1. stupeň

Úspěšný fotbalový McDonald´s Cup 2022

V letošním školním roce jsme se po covidové odmlce opět zúčastnili fotbalového turnaje McDonald´s Cup 2022 a byli jsem velmi úspěšní.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Krajské kolo

Krajské kolo jsme  hráli proti Ml. Boleslavi, Kolínu, Čáslavi, Veltrusům a Líbeznici. Skončili jsme 4., vyhrála Ml. Boleslav, 2.Líbeznice, 3.Kolín a 4. bramborová medaile pro nás. Kluci hráli dobře a kdybychom proměnili několik šancí s Kolinem, mohli jsme být i třetí. I tak to byl obrovský úspěch.

Okresní kolo

V okrskovém kole 29.4.2022 v Poděbradech naši školu reprezentovala  2 mužstva,

kategorie A – mladší žáci a kategorie B – starší žáci. Starší žáci získali pěkné 3.místo a

mladší žáci vybojovali 1.místo a postup do okresního kola.

V okresním kole jsme si vedli velmi dobře a ve finále to bylo docela  o nervy ….

Vyhráli jsme na penalty a za sebou jsme nechali ZŠ Nymburk Tyršova, ZŠ RAF Nymburk,

ZŠ Kostomlaty, ZŠ Milovice Juventa a ZŠ  Poděbrady TGM .

Naši největší „tahouni“ byli  Adam Robovský, Mikuláš  Bláha a Jan Karásek. Ale i ostatní chlapci

( Tomáš Drozen, Stanislav Martínek, Adam Martínek, Martin  Nguyen, Dominik Skoupý, Martin Pánek

– Jindřich Novák, Šimon  Říbek, Daniel Novák a Filip Hnát) hráli jako o život . Velký dík patří i

fotbalovým trenérům, kteří nás doprovázeli .

1. stupeň, Městec Králové

Datum vložení: 27. 5. 2022 14:56