Výroba adventních věnců

Kdy: 27. 11. 2021 14:30

Kde: Hasičský dům

Spolek Život Stará Lysá vás zve na tvoření - Výroba adventních věnců.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)

Adventní tvoření - výroba adventních věnců

Hasičský dům, Stará Lysá

Spolek Život Stará Lysá