zrušeno - Jdeme společně aneb asertivita v partnerských vztazích

Kdy: 21. 11. 2020 9:30 - 16:30

Kde: RC Milovice

Jdeme společně aneb asertivita v partnerských vztazích 1

Lektor: Mgr. Jan Čapek psycholog, certifikovaný terapeut pevným objetím podle Jiřiny Prekopové,
lektor kurzu Efektivního rodičovství a Škola lásky v rodině

Typ akce: ostatní (přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška, přednáška)

Jak upevnit rodinné vztahy a stát se efektivním rodičem, se dozvíte na celodenním kurzu.

Obsahuje přednášky, diskuze, modelové video ukázky, případové studie, techniku hraní rolí s praktickým nácvikem.

Sobota 21. 11.2020 od 9:30–16:30 hod.
lektor kurzu Efektivního rodičovství a Škola lásky v rodině

PROGRAM KURZU:
✅jak nebýt pasivní v partnerském vztahu
✅jaký je rozdíl mezi asertivitou a agresivitou
✅seznámí vás s jednotlivými metodami a technikami asertivního jednání a zamyslí se nad tím, co by mělo být jeho cílem, aby člověk měl stále
na vědomí druhého a neprosazoval sám sebe na jeho úkor
✅nácvik, jak správně reagovat v různých situacích a jak se bránit manipulaci

Místo konání: Rodinné centrum Milovice, Komenského 581, sál.

Účastnický poplatek za kurz dotovaná cena (8 hodin) činí 600,- Kč na osobu nebo 800,- Kč na manželský pár.

Kurz bude otevřen při přihlášení min. 10 účastníků.

Na kurz je nutné se přihlásit do 15. 11. 2020. Přihlášky na tel. 728 656 530, info@rcmilovice.cz Rezervační poplatek je 200,- Kč.
Aktivity projektu Rodinné centrum pro rodiny jsou podpořeny z dotačního programu MPSV Rodina.
Najdete nás na adrese: Komenského 581, Milovice

RC Milovice, , Milovice, 28924

Plné vstupné: 600 Kč
Účastnický poplatek za kurz dotovaná cena (8 hodin) činí 600,- Kč na osobu nebo 800,- Kč na manželský pár.

Doba trvání: 7 hodin

RC Milovice