Hasičská zbrojnice - nová střecha a nástavba pravé strany

Na hasičské zbrojnici byla v roce 2012-13 opravena střecha, kterou již zatékalo, vyměněna chatrná okna i komín za nové, zvednuta část střechy na garáž pro plánovanou autocisternu a zabudována automatická vrata. Na rekonstrukci zbrojnice se podařilo získat dotaci z programu FROM (Fond rozvoje obcí a měst) Středočeského kraje. Další úpravy prováděli naši hasiči ve střední části zbrojnice v r.2016. Byla vybourána druhá vrata a směrem k Tatře zazděny užší zárubně, vymalováno a vyrobeny nové skříňky na zásahové obleky.

Datum vložení: 1. 8. 2015 22:03
Datum poslední aktualizace: 11. 12. 2016 11:42