Moto tým Panther Racing Team

Tým silničních motocyklů Sány „PANTHER Racing Team“

Členové týmu na pozicích jezdců v r. 2016 (pořadí dle současné výkonnosti) Jan Markalous (24) – Praha, Petr Hulín (24) – Sány a Martin Hulín (20) – Sány. Všichni jmenovaní se účastnili závodů v ČR celkem populární třídy TWIN (přírodní okruhy). Honza jel druhý ročník, Petr s Martinem mají za sebou první. Jejich umístění v závodech, kterých se účastnili, bylo většinou do desátého místa, což je velmi slušné.

Naše první Hořice jsou za námi, jeli se ve dnech 20-22. května 2017.  Byl to náročný víkend, ale s pomocí dobrých lidí jsme to zmákli. Jeli jsme do Hořic s tím, že když to bude do desítky, tak budeme spokojení. Povedlo se to napůl. Martin si zajel velmi slušný osobák, který by ještě vloni pravděpodobně stačil na bednu. Martin Hulín získal 8. místo a Petr Hulín 12. místo. Sešla se ale skvělá konkurence a twiny jdou stále dopředu. Příště musíme být rychlejší.

Závody v Hradci Králové jsou minulostí, jeli se 24-26. června, vezeme si 3. místo, které si vyjel Petr Hulín, po pěkném souboji s Honzou Markalousem. Bohužel Martin Hulín ke konci závodu, aby zabránil kolizi s druhým jezdcem, zamáčkl přední brzdu a měl menší pád. Martin Hulín je v pořádku a naše Kawasaki to také odnesla minimálně.

Na závody do Těrlicka 1-2. července jsme se moc těšili. Jeli jsme tam poprvé, takže nový okruh, nová výzva. Okruh se nám moc líbil, je velice zajímavý a má pro nás stejnou váhu jako Hořice. Závod jsme měli oba s bráchou pěkně rozjetý: já bojoval s Davidem Hanzalíkem o druhé místo a Martin byl tuším o dvě místa za námi, ale pak přišla ve čtvrtém kole červená vlajka v boxovce jsem bohužel zjistil, že se jedná o těžký pád mého bráchy a přišly dlouhé minuty čekání a nejistoty, protože jsme nevěděli, co se přesně stalo. Naštěstí z toho brácha vyvázl „jen“ se zlomenou stehenní kostí a mělo by to být v pořádku. Závod byl restartován na 5 kol a já ulil start asi o půl vteřiny a dostal jsem penalizaci 20 vteřin. Dojel jsem na čtvrtém místě, ale s penalizací to bylo místo deváté, ale to je vedlejší. Důležité teď je, aby byl brácha v pořádku.